Arkadaşlar iyidir izle

Arkadaşlar iyidir 1.Bölüm Fotoğrafları

        
Arkadaşlar iyidir beklenilen, sabırları tüketen 1.Bölümü ile buluşmaya nihayet iki günden kısa zaman kalmıştır. Öncelikle hikayemizin giriş kısmında beş farklı karakteri tanıyacaksınız. Hepsinin farklı özellikleri aynı hayalleri içerisinde tamamlayan çok iyi arkadaşlardır. Henüz yeni tanışmalarına rağmen sanki yıllara dayalı güvenleri, asla birbirlerinden şüphe etmeyen sahiplenmeyle bağlanmışlardır. Hayatları birleşmesine en büyük etken ise gittikleri üniversite olacaktır. Aynı okulda okumaya başladıklarında yeni ortamlar, yaşadıkları zorluklara göğüs gerecek tek olay ise Arkadaşlıklarıdır. Onlar asla sırt çevirmezler, arkadaşlarının yanında bulunarak beraber hareket ederler. Bağımlılıklarından dolayı ortamlarda düşmanlar edinselerde hayatları onlara beklenmedik sürpriz, şans sunacaktır. Arkadaşlar iyidir izle şans verirseniz eğer, ilk bölümden baya beğeneceksiniz.

Arkadaşlar İyidir 1.Bölüm Foto AlbümüO kadar tatlılar ki, onların arkadaşlıkları sizleri farklı imrendirerek belki de gerçek hayatınıza önemli değerler katacaktır.
Hayatlarını değiştiren ise ilk öğretmenleri olacaktır. Biraz zıt gitseler de sonrasında onlara her koşulda yardımcı olan yeni dost edinecekler.


Bazen ağlasalarda, gülselerde yanlarında bütün duygularını menfaatsiz paylaşacakları arkadaşları olacak.
0 yorum:

Yorum Gönder

ilişki Durumu Evli izle

Cesur Ve Güzel

Popüler Yayınlar

| site ekle | |