27 Ağustos 2016 Cumartesi

Arkadaşlar iyidir Oyuncuları?

Arkadaşlar iyidir Oyuncuları kimlerden oluşuyor? Arkadaşlar iyidir oyuncu kadrosunda genç isimleri barındıran, yeni göreceğiniz yüzlere sahip O3 Medyanın yapımcılığıyla, show tv de yayına başlayan dizidir. Kadrosunda bir o kadar da dikkatinizi çekecek deneyimli isimleri de barındırmaktadır. Üstelik dizinin eminiz en dikkat çekici noktası ise baş karakterlerin göstereceği performanstır. 5 Üniversiteli gencin macerasını esinlenecek dizinin senaryosunda beğenmemek kesinlikle elinizde olmayacaktır.

Aslı Melisa Uzun (Seda), Henüz daha 19 yaşında olmasına rağmen ana karakterlerin birisini canlandıracak Uzun, üniversite kazan gençlerden birine can verecektir. Grubumuzun en cana yakın ve duygusal kişiliğine sahiptir.

İdris Nebi Taşkan (Eren), Kahraman üniversitemizin hırcın çocuğudur. Eren'Le, birlikte olmak için hiç birşey takmamak gereklidir. Agresif hareketleri olsa da aslında içinde duygusal kişilik taşımaktadır.

Su Kutlu (Gizem), Kızlarımızın yaramaz kızıdır. Güçlü duruşuyla hayran bırakacaktır.

Emre Karayel (Tarık Hoca), Okulumuzun öğretmenidir. Dik başlı olmasına rağmen bizim çocuklarla, bütün öğrencleriyle ayrı ilgilenerek onların hayatına pozitif birşeyler katmaya çalışır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder